Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKT

PRO Lighting s.r.o.
V Zátiší
810/1
tel: 776864912
napište nám

NOVINKY

arr3LED LUMAXPrenosil Lighting je výhradním prodejcem firmy LUMAX. Výrobce LED svítidel a LED zdrojů.  ... arr3Zastoupení výrobce svítidel LENA LIGHTINGJsme distributoři Polského výrobce osvětlení LENA LIGHTING pro projekty v České i Slovenské... arr3Výměna led trubicVyměňte jednoduše za své zářivkové trubice led trubice. Velmi výhodný poměr cena výkon. Uspoříte...

O NÁS » O NÁS
O NÁS

PRO Lighting vznikl jako výhradní distributor v České republice pro Slovenskou firmu Prenosil s.r.o.

Firma Prenosil vznikla v roce 1991 kde podnikala v elektromontážních službách. Později rozšířila svou činnost o velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V roce 1991 jsme získali certifikát pro výrobu elektroměrových rozváděčů. Další výraznější posun bylo získání certifikátu pro výrobu rozváděčů NN do 1000A s certifikátem ISO 9001:2000.
Od roku 2010 se firma začala věnovat vývoji osvětlovacích těles, kde využila velkých zkušeností při montážích ve velkých halách.
V této době vznikla divize prodeje a realizace úsporných světelných zdrojů LED technologie, Indukční technologie, EKO trubic, zářivkových trubic T5. Násleně se datuje vznik prvního úsporného světla LAURA kde se začala výráběr osvětlovací tělesa 1x54W, 2x54W, 4x54W.
V součastné době se pracuje na vývoji vlastních LED světel. Z vlastní produkce vzniknou světla :
  • Reflektory s technologií LED
  • Průmyslová svítidla s technologií LED i Indukce
  • Veřejné osvětlení s technologií LED i Indukce.

Prenosil Lighting nabízí pro odběratele prodej i montáž na klíč.

Navrhneme zdarma úsporné osvětlení ve stávajících i nových prostorách.

Umíme navrhnout a zrealizovat řízení osvětlení v komerčních prostorách i na vřejném osvětlení.